НАСЛОВНА ГЕНЕРАЛНО ВЕСТИ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ КОНТАКТ ВЕСТИ ОГЛАСНА ТАБЛА

ТРЕНУТНО НА САЈТУ

 Група Гост
  Гост 0
  Тренутно  0
  Члан  4,361
  Укупно  7,504,708
..................


Ранг листа - Стипендије 2019/2020 PDF Štampaj E-pošta

ПРЕЛИМИНАРНА ЛИСТА КАНДИДАТА ЗАСТИПЕНДИЈЕ ОПШТИНЕ ДЕСПОТОВАЦ 2019-2020

ЈАВНИ КОНКУРС

 

 
 

Ред. Број

 
 

 Презиме и име

 
 

Пребивалиште

 
 

Факултет

 
 

1.

 
 

Сашка Бојовић

 
 

Медвеђа

 
 

Филолошко-уметнички фак.

 
 

2.

 
 

Лазар Гајић

 
 

Милива

 
 

Филозофски факултет

 
 

3.

 
 

Татјана Баиловић

 
 

Ресавица

 
 

ФОН

 
 

4.

 
 

Милош Мишковић

 
 

Деспотовац

 
 

Фак. спорта и физ васп

 
 

5.

 
 

Наталија Лазић

 
 

Деспотовац

 
 

Филолошко-уметнички фак.

 
 

6.

 
 

Сања Ђорђевић

 
 

Војник

 
 

Правни факултет

 
 

7.

 
 

Невена Тимотијевић

 
 

Деспоотвац

 
 

Медицински факултет

 
 

8.

 
 

Марија Тодоровић

 
 

Трућевац

 
 

Висока шк. за менаџмент и екон.

 
 

9.

 
 

Невена Јевремовић

 
 

Ресавица

 
 

Економски факултет

 
 

10.

 
 

Стефан Јелисић

 
 

Ресавица

 
 

Ветеринарски факултет

 
 

11.

 
 

Ивана Милутиновић

 
 

Брестово

 
 

Педагошки факултет

 
 

12.

 
 

Јована Маринковић

 
 

Балајнац

 
 

Педагошки факултет

 
 

13.

 
 

Милица Драгић

 
 

Јеловац

 
 

Висока посл.шк.стр.ст

 
 

14.

 
 

Павле Јаношевић

 
 

Бељајка

 
 

Факултет политичких наука

 
 

15.

 
 

Марина Марјановић

 
 

Језеро

 
 

Педагошки факултет

 
 

16.

 
 

Сања Цвијетић

 
 

Ресавица

 
 

ФТН

 
 

17.

 
 

Видан Миладиновић

 
 

Двориште

 
 

Шумарски факултет

 
 

18.

 
 

Жељко Марјановић

 
 

Јеловац

 
 

Филолошки факултет

 
 

19.

 
 

Анђелка Станојевић

 
 

Војник

 
 

Економски факултет

 
 

20.

 
 

Даница Обрадовић

 
 

Деспотовац

 
 

Правни факултет

 
 

21.

 
 

Лазар Милосављевић

 
 

Плажане

 
 

Филозофски факултет

 
 

22.

 
 

Марија Станојевић

 
 

Деспотовац

 
 

Економски факултет

 
 

23.

 
 

Тања Милутиновић

 
 

Витанце

 
 

Педагошки факултет

 
 

24.

 
 

Јована Миладиновић

 
 

Милива

 
 

Архитектонски факултет

 
 

25.

 
 

Александра Перић

 
 

Деспотовац

 
 

Филолошки факултет

 
 

26.

 
 

Катарина Живковић

 
 

Грабовица

 
 

Медицински факултет

 
 

27.

 
 

Милица Стевановић

 
 

Језеро

 
 

Филозофски факултет

 
 

28.

 
 

Сара Нешић

 
 

Витанце

 
 

Висока мед. шк. стр. студија

 
 

29.

 
 

Катарина Милић

 
 

Војник

 
 

Филозофски факултет

 
 

30.

 
 

Мила Веселиновић

 
 

Деспотовац

 
 

Висока медицинска школа

 
 

31.

 
 

Кристина Стојковић

 
 

Деспотовац

 
 

Хемијски факултет

 
 

32.

 
 

Ана Шћепановић

 
 

Ресавица

 
 

Саобраћајни факултет

 
 

33.

 
 

Биљана Аврамовић

 
 

Плажане

 
 

Технолошки факултет

 
 

34.

 
 

Катарина Миљковић

 
 

Деспотовац

 
 

Криминали.-полициј.акад.

 
 

35.

 
 

Ивана Томић

 
 

Грабовица

 
 

Медицински факултет

 
 

36.

 
 

Емилија Марјановић

 
 

Деспотовац

 
 

Електротехнички факултет

 
 

37.

 
 

Биљана Главчић

 
 

Деспотовац

 
 

Стоматолошки факултет

 
 

38.

 
 

Урош Миленковић

 
 

Милива

 
 

Факултет инжењерских наука

 
 

39.

 
 

Никола Радовановић

 
 

Витанце

 
 

Рачунарски факултет Унион

 
 

40.

 
 

Милан Радосављевић

 
 

Војник

 
 

Академија пословних струк студија

 
 

41.

 
 

Лидија Станојевић

 
 

Сладаја

 
 

Академија посл.стр.ст

 
 

42.

 
 

Невена Љубисављевић

 
 

Сладаја

 
 

Педагошки факултет

 
 

43.

 
 

Сандра Милићевић

 
 

Медвеђа

 
 

Висока школа за менаџм. и екон.

 
 

44.

 
 

Татјана Вицеларевић

 
 

Бељајка

 
 

Фармацеутски факултет

 
 

45.

 
 

Драгана Вулић

 
 

Витанце

 
 

Академија пословних струк студија

 
 

46.

 
 

Лазар Брандушановић

 
 

Деспотовац

 
 

Факул.ветеринарске мед.

 
 

47.

 
 

Кристијан Савић

 
 

Велики Поповић

 
 

Факултет техничких наука

 
 

48.

 
 

Ана Светозаров

 
 

Велики Поповић

 
 

Биолошки факултет

 
 

49.

 
 

Александра Јовановић

 
 

Богава

 
 

Криминалистичкп полицијска академија

 
 

50.

 
 

Петар Нешић

 
 

Плажане

 
 

Филозофски факултет

 
 

51.

 
 

Марија Радосављевић

 
 

Витанце

 
 

Медицински факултет

 
 

52.

 
 

Владимир Михајловић

 
 

Деспотовац

 
 

Електротехнички факултет

 
 

53.

 
 

Јована Илић

 
 

Грабовица

 
 

Филолошко-уметнички фак.

 
 

54.

 
 

Милена Илић

 
 

Деспотовац

 
 

Вис. техн. шк.стр.студија

 
 

55.

 
 

Ивана Стојановић

 
 

Војник

 
 

Грађевински факултет

 
 

56.

 
 

Стефан Богосављевић

 
 

Деспотовац

 
 

Правни факултет

 
 

57.

 
 

Марија Огњановић

 
 

Витанце

 
 

Грађевинско-архитектонски

 
 

58.

 
 

Катарина Стајић

 
 

Деспотовац

 
 

Грађевинско-архитектонски

 
 

59.

 
 

Теодора Стојковић

 
 

Ресавица

 
 

ФОН

 
 

60.

 
 

Милица Вучковић

 
 

Деспотовац

 
 

Педагошки факултет

 
 

61.

 
 

Марина Илић

 
 

Витанце

 
 

Педагошки факултет

 
 

62.

 
 

Дарко Милојевић

 
 

В. Поповић

 
 

ПМФ

 
 

63.

 
 

Урош Белоица

 
 

Деспотовац

 
 

Фак.спорта и физ васп.

 
 

64.

 
 

Наталија Давидовић

 
 

Равна Река

 
 

Факул.ветеринарске мед.

 
 

65.

 
 

Тамара Станојевић

 
 

Витанце

 
 

Висока здр.шк. струковних ст.

 
 

66.

 
 

Ана Марковић

 
 

Деспотовац

 
 

ФОН

 
 

67.

 
 

Јована Илић

 
 

Брестово

 
 

Филозофски факултет

 
 

68.

 
 

Слободан Васиљевић

 
 

Јасеново

 
 

Висока тех шк стр.ст.

 
 

69.

 
 

Алекса Шикања

 
 

Деспотовац

 
 

Правни факултет

 
 

70.

 
 

Ана Нешић

 
 

Витанце

 
 

Фармацеутски факултет

 
 

71.

 
 

Вања Богдановић

 
 

Деспотовац

 
 

Географски факултет

 
 

72.

 
 

Лазар Јелић

 
 

Ресавица

 
 

Факултет за спорт ''Унион''

 
 
ЈАВНИ ПОЗИВ
 

Ред. Број

 
 

Презиме и име

 
 

Пребивалиште

 
 

Факултет

 
 

1.

 
 

Анђела Шћепановић

 
 

Ресавица

 
 

Грађевински факултет

 
 

2.

 
 

Ненад Јеремић

 
 

Деспотовац

 
 

Грађевински факултет

 
 

3.

 
 

Милош Милошевић

 
 

В.Поповић

 
 

Средња пољопривредна школа

 
 

4.

 
 

Катарина Величковић

 
 

Ресавица

 
 

Економски факултет

 
 

5.

 
 

Јована Милутиновић

 
 

Деспотовац

 
 

Архитектонски фaкултет

 
 

6.

 
 

Александра Гаврић

 
 

Витанце

 
 

Факултет за спец. рехабилитацију

 
 

7.

 
 

Владанка Радисављевић

 
 

Сладаја

 
 

Правни факултет

 
 

8.

 
 

Милош Живановић

 
 

Милива

 
 

Правни факултет

 
 

9.

 
 

Софија Петровић

 
 

Стрмостен

 
 

Правни факултет

 
 

10.

 
 

Милош Радосављевић

 
 

Трућевац

 
 

Техничка школа

 
 

11.

 
 

Милан Радосављевић

 
 

Трућевац

 
 

Техничка школа

 
 

12.

 
 

Санела Маленовић

 
 

Милива

 
 

Техничка школа

 
 

13.

 
 

Лука Маленовић

 
 

Милива

 
 

Техничка школа

 
 

14.

 
 

Савка Светозаревић

 
 

Двориште

 
 

Медицинска школа

 
 

15.

 
 

Теодора Јаблановић

 
 

Пањевац

 
 

Медицинске школа

 
 

16.

 
 

Урош Ристић

 
 

Деспотовац

 
 

Техничка школа

 
 

17.

 
 

Сандра Босијоковић

 
 

Ресавица

 
 

Техничка школа

 
 

18.

 
 

Јована Радосављевић

 
 

Стрмостен

 
 

ЕТШ Славка Ђурђевић

 
 

19.

 
 

Милица Радосављевић

 
 

Стрмостен

 
 

Медицинска школа

 
 

20.

 
 

Илија Сибиновић

 
 

Сењски Рудник

 
 

Техничка школа

 
 

21.

 
 

Викторија Миловановић

 
 

Буковац

 
 

Техничка школа

 
 

22.

 
 

Теодора Јовић

 
 

Ресавица

 
 

Економска школа

 
 

23.

 
 

Виолета Ристић

 
 

Милива

 
 

Гимназија

 
 

24.

 
 

Илија Дамљановић

 
 

Језеро

 
 

ЕТШ Никола Тесла

 
 

25.

 
 

Јована Коларевић

 
 

Плажане

 
 

Медицинска школа

 
 

26.

 
 

Милица Милошевић

 
 

Милива

 
 

Ср стр шк Васа Пелагић

 
 

27.

 
 

Ферат Селими

 
 

Плажане

 
 

Техничка школа

 

КАНДИДАТИ КОЈИ НЕ ОСПУЊАВАЈУ УСЛОВЕ

 

Ред. Број

 
 

Презиме и име

 
 

Пребивалиште

 
 

Факултет

 
 

1.

 
 

Ивана Бранковић

 
 

Витанце

 
 

Филозофски факултет

 
 

2.

 
 

Марта Радосављевић

 
 

Грабовица

 
 

Техничка школа

 
 

3.

 
 

Марија Гвозденовић

 
 

Војник

 
 

Висока мед. шк. струковних студија

 
 

4.

 
 

Сава Светозаревић

 
 

Двориште

 
 

Техничка школа

 
   

На основу члана 13 Одлуке о додели стипендија општине Деспотовац кандидати имају право приговора на прелиминарну ранг листу у року од 5 дана од дана објављивања.

Приговор мора бити образложен, односно мора бити достављена одговарајућа документација.

Комисија разматра приговоре и утврђује коначну ранг листу у року од 7 дана од дана истека рока за доставу приговора.

Председник општине доноси Одлуку о додели стипендија на основу коначне ранг листе и на основу средстава утврђених Одлуком о буџету општине Деспотовац.

 
< Prethodno   Sledeće >

 

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat