НАСЛОВНА ГЕНЕРАЛНО ВЕСТИ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ КОНТАКТ ВЕСТИ

ТРЕНУТНО НА САЈТУ

 Група Гост
  Гост 0
  Тренутно  0
  Члан  4,361
  Укупно  6,358,434
..................

АРХИВА ВЕСТИ



ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Thursday, 10 May 2018 Одобрена средства за израду пројектне документације Stevanović Bojan 15774
Friday, 13 April 2018 РЕКОНСТРУКЦИЈА САЛЕ ЦЕНТРА ЗА КУЛТУРУ Stevanović Bojan 15036
Thursday, 12 April 2018 Пријем председника општине у Министарству културе Stevanović Bojan 13081
Tuesday, 10 April 2018 НАСТАВЉАЈУ СЕ РАДОВИ У МАНАСТИРУ МАНАСИЈА Stevanović Bojan 11945
Tuesday, 03 April 2018 ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ Stevanović Bojan 16224
Tuesday, 03 April 2018 НОВИ РАДНИ САСТАНЦИ СА РУКОВОДСТВОМ МЕСНИХ ЗАЈЕДНИЦА Stevanović Bojan 11746
Tuesday, 03 April 2018 ДЕСПОТОВАЦ И СВИЛАЈНАЦ ОБЈЕДИНИЛИ ТУРИСТИЧКУ ПОНУДУ Stevanović Bojan 13389
Friday, 30 March 2018 Додељене стипендије студентима и ученицима Stevanović Bojan 12386
Wednesday, 28 March 2018 ОДОБРЕНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА УЛИЦЕ ВУЛЕТА ПОПОВИЋА Stevanović Bojan 12505
Friday, 23 March 2018 ПРЕДУЗЕТЕ ПРЕВЕНТИВНЕ МЕРЕ ПРОТИВ ПОПЛАВА Stevanović Bojan 13619
Monday, 19 March 2018 Одлука о додели стипендија општине Деспотовац Stevanović Bojan 14009
Monday, 19 March 2018 ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОДЕЛУ НАГРАДА И ПРИЗНАЊА Stevanović Bojan 11498
Monday, 05 March 2018 Валентино у Деспотовцу Stevanović Bojan 13788
Thursday, 08 February 2018 Јавни конкурс цркве и верске заједнице Stevanović Bojan 18639
Thursday, 01 February 2018 Обавештење за Такси превознике Stevanović Bojan 18886
Friday, 11 August 2006 Општина Деспотовац Stevanović Bojan 186953
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 16 of 16

 

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat