НАСЛОВНА О ДЕСПОТОВЦУ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ ОПШТИНЕ ВЕСТИ КОНТАКТ



ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa
Monday, 05 April 2021 Јавни увид - Просторни плана Републике Србије
Friday, 11 December 2020 Oбавештење о раду Општинске управе деспотовац
Monday, 30 November 2020 Закључак Штаба за ванредне ситуације
Thursday, 19 November 2020 Обавештење - Рани јавни увид
Tuesday, 17 November 2020 Програм подршке развоју прехрамбене индустрије
Wednesday, 16 September 2020 Важно обавештење
Wednesday, 16 September 2020 Обавештење о сузбијању ларви комараца
Tuesday, 08 September 2020 Водич кроз мере подршке развоју иновативне привреде
Tuesday, 08 September 2020 Oдржана седница СO Деспотовац
Tuesday, 04 August 2020 Порез на имовину у електронском сандучету Е-управе
Tuesday, 14 July 2020 Закључак Штаба за ванредне ситуације
Monday, 06 July 2020 Обавештење о сузбијању ларви комараца
Thursday, 18 June 2020 Рeнoвирaњe шкoлe у Бoгaви
Friday, 11 August 2006 Општина Деспотовац
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 14 of 14

 

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat