НАСЛОВНА ГЕНЕРАЛНО ВЕСТИ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ КОНТАКТ ВЕСТИ

ТРЕНУТНО НА САЈТУ

 Група Гост
  Гост 1
  Тренутно  1
  Члан  4,361
  Укупно  6,487,513
..................

АРХИВА ВЕСТИ



ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Tuesday, 17 July 2018 10. МОТО СКУП "МК Ресава" Деспотовац Stevanović Bojan 5122
Tuesday, 19 June 2018 Одрживи системи управљања отпадом Stevanović Bojan 5400
Tuesday, 05 June 2018 Бесплатна контрола плодности земљишта Stevanović Bojan 11627
Monday, 04 June 2018 ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ИЗБЕГЛИЦЕ Stevanović Bojan 14694
Thursday, 24 May 2018 РЕСОРНО МИНИСТАРСТВО ПОДРЖАЛО ПРОЈЕКАТ "ЏАСТ-АУТ" Stevanović Bojan 13503
Thursday, 10 May 2018 Одобрена средства за израду пројектне документације Stevanović Bojan 17376
Friday, 13 April 2018 РЕКОНСТРУКЦИЈА САЛЕ ЦЕНТРА ЗА КУЛТУРУ Stevanović Bojan 16485
Thursday, 12 April 2018 Пријем председника општине у Министарству културе Stevanović Bojan 14350
Tuesday, 10 April 2018 НАСТАВЉАЈУ СЕ РАДОВИ У МАНАСТИРУ МАНАСИЈА Stevanović Bojan 13197
Tuesday, 03 April 2018 ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ Stevanović Bojan 17355
Tuesday, 03 April 2018 НОВИ РАДНИ САСТАНЦИ СА РУКОВОДСТВОМ МЕСНИХ ЗАЈЕДНИЦА Stevanović Bojan 12872
Tuesday, 03 April 2018 ДЕСПОТОВАЦ И СВИЛАЈНАЦ ОБЈЕДИНИЛИ ТУРИСТИЧКУ ПОНУДУ Stevanović Bojan 14566
Friday, 30 March 2018 Додељене стипендије студентима и ученицима Stevanović Bojan 13529
Wednesday, 28 March 2018 ОДОБРЕНА РЕХАБИЛИТАЦИЈА УЛИЦЕ ВУЛЕТА ПОПОВИЋА Stevanović Bojan 13675
Friday, 23 March 2018 ПРЕДУЗЕТЕ ПРЕВЕНТИВНЕ МЕРЕ ПРОТИВ ПОПЛАВА Stevanović Bojan 14757
Monday, 19 March 2018 Одлука о додели стипендија општине Деспотовац Stevanović Bojan 15097
Monday, 19 March 2018 ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ДОДЕЛУ НАГРАДА И ПРИЗНАЊА Stevanović Bojan 12604
Monday, 05 March 2018 Валентино у Деспотовцу Stevanović Bojan 14820
Thursday, 08 February 2018 Јавни конкурс цркве и верске заједнице Stevanović Bojan 19979
Thursday, 01 February 2018 Обавештење за Такси превознике Stevanović Bojan 20276
Thursday, 22 September 2016 ОБАВЕШТЕЊЕ - ЗАКОН О ОПШТЕМ УПРАВНОМ ПОСТУПКУ Stevanović Bojan 5708
Friday, 11 August 2006 Општина Деспотовац Stevanović Bojan 188941
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 22 of 22

 

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat