НАСЛОВНА О ДЕСПОТОВЦУ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ ОПШТИНЕ ВЕСТИ КОНТАКТ



ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa
Thursday, 02 September 2021 Најавa радова на путним прелазима
Tuesday, 24 August 2021 Обавештење о извођењу радова
Friday, 20 August 2021 Отворени 29. Дани српског духовног преображења
Monday, 16 August 2021 Дани српског духовног преображења
Wednesday, 11 August 2021 Обавештење о сузбијању ларви комараца
Thursday, 08 July 2021 Обавештење за грађане
Monday, 05 April 2021 Јавни увид - Просторни плана Републике Србије
Monday, 30 November 2020 Закључак Штаба за ванредне ситуације
Thursday, 19 November 2020 Обавештење - Рани јавни увид
Tuesday, 17 November 2020 Програм подршке развоју прехрамбене индустрије
Wednesday, 16 September 2020 Важно обавештење
Tuesday, 08 September 2020 Oдржана седница СO Деспотовац
Tuesday, 08 September 2020 Водич кроз мере подршке развоју иновативне привреде
Tuesday, 04 August 2020 Порез на имовину у електронском сандучету Е-управе
Tuesday, 14 July 2020 Закључак Штаба за ванредне ситуације
Monday, 06 July 2020 Обавештење о сузбијању ларви комараца
Thursday, 18 June 2020 Рeнoвирaњe шкoлe у Бoгaви
Friday, 11 August 2006 Општина Деспотовац
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 18 of 18

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat