НАСЛОВНА ГЕНЕРАЛНО ВЕСТИ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ КОНТАКТ ВЕСТИ

ТРЕНУТНО НА САЈТУ

 Група Гост
  Гост 2
  Тренутно  2
  Члан  4,361
  Укупно  6,584,227
..................


ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa Autor Broj pregleda
Wednesday, 15 August 2018 Најава "26. Дани српскога духовног преображења" Stevanović Bojan 5436
Wednesday, 15 August 2018 26. ДАНИ ПРОГРАМ Stevanović Bojan 5966
Monday, 13 August 2018 АУДИОМЕТАР У СЛУЖБИ ЗА "ОРЛ" Stevanović Bojan 5126
Thursday, 09 August 2018 АКЦИЈА ЦРВЕНОГ КРСТА ДЕСПОТОВАЦ Stevanović Bojan 1371
Thursday, 09 August 2018 ОПШТИНА ДЕСПОТОВАЦ ВЛАСНИК ФАБРИКЕ „БЕКО“ Stevanović Bojan 5477
Tuesday, 17 July 2018 10. МОТО СКУП "МК Ресава" Деспотовац Stevanović Bojan 5871
Tuesday, 19 June 2018 Одрживи системи управљања отпадом Stevanović Bojan 6157
Tuesday, 05 June 2018 Бесплатна контрола плодности земљишта Stevanović Bojan 12489
Monday, 04 June 2018 ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ИЗБЕГЛИЦЕ Stevanović Bojan 15632
Thursday, 24 May 2018 РЕСОРНО МИНИСТАРСТВО ПОДРЖАЛО ПРОЈЕКАТ "ЏАСТ-АУТ" Stevanović Bojan 14415
Thursday, 10 May 2018 Одобрена средства за израду пројектне документације Stevanović Bojan 18447
Thursday, 22 September 2016 ОБАВЕШТЕЊЕ - ЗАКОН О ОПШТЕМ УПРАВНОМ ПОСТУПКУ Stevanović Bojan 6321
Friday, 11 August 2006 Општина Деспотовац Stevanović Bojan 190627
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 13 of 13

 

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat