НАСЛОВНА О ДЕСПОТОВЦУ ЛОКАЛНА САМОУПРАВА ОПШТИНСКА УПРАВА СЛУЖБЕНИ ГЛАСНИК БУЏЕТ ОПШТИНЕ ВЕСТИ КОНТАКТ



ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
Filter     Redosled     Prikaži # 
Datum Naslov elementa
Wednesday, 24 June 2020 У Дeспoтoвцу прoглaшeнa вaнрeднa ситуaциja
Thursday, 18 June 2020 Рeнoвирaњe шкoлe у Бoгaви
Wednesday, 17 June 2020 Oбeлeжeн 16.jун – Дaн Oпштинe Дeспoтoвaц
Monday, 01 June 2020 Прeвeнтивни прeглeди у Мeдвeђи
Monday, 25 May 2020 Oтпoчeтa сaнaциja дивљe дeпoниje
Sunday, 24 May 2020 Припрeмa спoртских тeрeнa зa прoлeћну сeзoну
Tuesday, 19 May 2020 Други дeo дoнaциje из Нeмaчкe Дoму здрaвљa
Monday, 18 May 2020 Обавештење - "COVID 19"
Wednesday, 13 May 2020 Изградња котларнице у Tехничкој школи
Tuesday, 12 May 2020 Обавештење - Овера потписа/изјава
Monday, 11 May 2020 Хала спотова почиње са радом
Monday, 11 May 2020 Дому здравља стигла вредна донација из Немачке
Monday, 11 May 2020 Увид у Бирачки списак
Sunday, 10 May 2020 ПУ „Рада Миљковић“ спремна за пријем деце
Friday, 08 May 2020 Разговор са председником Општине и председником СО
Thursday, 07 May 2020 Пензионери из Ломнице уручили апарате Дому здравља
Thursday, 07 May 2020 Ресавска пећина наставља са радом
Wednesday, 06 May 2020 Обустава саобраћаја од Водне до Пањевца
Friday, 01 May 2020 Честитка поводом 1. маја – Међународног празника рада
Monday, 27 April 2020 Раде фризерски салони и теретане
Saturday, 25 April 2020 У општини Деспотовац 28 лица позитивно на COVID-19
Saturday, 25 April 2020 Састанак поводом повећања броја оболелих од "COVID19"
Friday, 24 April 2020 Црвени крст на услузи старијим грађанима
Thursday, 23 April 2020 Војска Србије дезинфикује улице у месним заједницама
Wednesday, 22 April 2020 Обележено 48 година Ресавске пећине
Tuesday, 21 April 2020 Одлука Штаба за ванредне ситуације
Tuesday, 21 April 2020 Обавештење општине Деспотовац – COVID-19
Tuesday, 14 April 2020 У општини Деспотовац ситуација стабилна
Friday, 10 April 2020 Издавање дозвола за кретање током полицијског часа
Thursday, 09 April 2020 Обавештење за пољопривредне произвођаче
Thursday, 09 April 2020 У дому за стара лица предузете све мере заштите
Wednesday, 08 April 2020 Средства за дезинфекцију у свим месним заједницама
Tuesday, 07 April 2020 Саопштење руководства општине Деспотовац
Friday, 03 April 2020 Обавештење о продаји пољопривредних производа
Friday, 03 April 2020 Продавнице које ће радити петком за пензионере
Friday, 03 April 2020 Упис у први разред
Thursday, 02 April 2020 Званично саопштење Дома здравља Деспотовац
Wednesday, 01 April 2020 Електронски упис деце у ПУ "Рада Миљковић" Деспотовац
Tuesday, 31 March 2020 Бесплатно средство за дезинфекцију
Friday, 27 March 2020 Буди волонтер
Friday, 27 March 2020 Упозорење за грађане
Wednesday, 25 March 2020 Председник СО Деспотовац и директор ДЗ Деспотовац
Wednesday, 25 March 2020 Додатне мере заштите у Деспотовцу и Ресавици
Tuesday, 24 March 2020 У Деспотовцу нема потврђених случајева оболелих COVID-19
Tuesday, 24 March 2020 Одлука Општинског већа општине Деспотовац
Thursday, 19 March 2020 Шалтер Општинске управе Деспотовац
Friday, 11 August 2006 Општина Деспотовац
 
<< Početak < Prethodna 1 Sledeća > Kraj >>
Rezultati 1 - 47 of 47

 

home contact search contact search Evden eve nakliyat Evden eve nakliyat